Podziel się pasją!

Idea Spotkań

TOKIO

NieZwykli Ludzie

W zwyczajności jest największe piękno. Nie trzeba być pięknym, młodym i bogatym i mieć super profilu na insta (chociaż można:). NieZwykli Podróżnicy to ludzie, którzy żyją swoją pasją i szukają sposobów na jej realizowanie w ramach swoich możliwości. Szukamy właśnie takich osób!

NieZwykłe Podróże

Czasem podróże są bardzo dalekie, a czasem bardzo bliskie, czasem ich niezwykłość polega na tym, z kim jedziemy. Czasem jedziemy na 5 dni, a czasem na 4 tygodnie. Różne są te podróże, tak jak różni są ludzie. Zapraszamy wszystkie Wasze opowieści!

 

NieZwykła Motywacja

Opowiadając o swojej podróży, zainspirujesz innych! Nic tak nie pomaga, jak przykład kogoś, kto jest taki jak my - zwyczajnie chodzi do pracy, ma swoje sprawy i raz na jakiś czas wyjeżdża w świat spełniać swoje marzenie 🙂

O Spotkaniach NieZwykłych Podróżników

Podróże bliskie i dalekie

Jeśli podróżujesz w okolicy - zapraszamy, jeśli spełniłeś/aś marzenie o wielkiej wyprawie - zapraszamy! Jedyny warunek - podróż musi być od początku do końca zorganizowana samodzielnie - bez biura podróży.

Piękne widoki

Widziałeś piękne miejsca, którymi chcesz się podzielić z innymi? Zainspirować, żeby też tam wyruszyli - zapraszamy! Będziesz mieć możliwość pokazania swoich zdjęć, pochwalenia się swoją stroną, instagramem czy fejsbukiem!

Wasze opowieści

Zapraszamy podróżujących solo, w parze, w grupie, z dziećmi, młodych, starych, tych co zaczęli na studiach i tych, co zaczęli po 50tce. Jedyny warunek: muszą to być podróże samodzielnie zorganizowane, czyli bez biura podróży.

Ciekawe wywiady

Każdy wywiad potrwa około godzinę i zostanie nagrany, a następnie opublikowany na naszym kanale YT. Pytania dostaniesz od nas wcześniej, aby się na spokojnie przygotować.

Ogień motywacji

Może tego nie wiesz, ale Twój przykład może zachęcić innych, by zrobili ten pierwszy krok w podróżowaniu i zarazili się tą piękną pasją!

Całkowicie online

Żeby wziąć udział w Spotkaniach, nie musisz wychodzić z domu. Żeby udzielić wywiadu, też nie! Całość projektu zrealizujemy online.

"Nie ma więc rzeczy niemożliwych, jeśli tylko dobrze przygotujemy wyprawę i nie poddajemy się, kiedy sprawy zaczynają się komplikować"

~ Aleksander Doba

PODZIEL SIĘ PASJĄ!

Spotkajmy się!